Пожалуйста!!!! СРОЧНО НАДО!!!! Перше число у 6 разів більше за друге, третє ― на 35 менше від

суми першого і четвертого чисел, а четверте дорівнює сумі першого і другого чисел. Відомо, що друге і третє числа є послідовними натуральними числами (друге число менше за третє). Знайдіть ці числа.

Ответы на вопрос

Отвечает Кожеко Вова.

Ответ:

18;   3;  4;  21.

Пошаговое объяснение:

Нехай друге число х, тоді перше число 6х, а четверте х+6х=7х.

Третє число більше від другого на 1, отже третє число х+1 і воно дорівнює 6х+7х-(х+1)=35. Розв"яжемо рівняння:

6х+7х-(х+1)=35

13х-х-1=35

12х=36

х=3

Друге число 3, перше число 6*3=18;  третє число 3+1=4;  четверте число 7*3=21.