УМОЛЯЮ ПОМОГИТЕ СРОЧНО ПОЖАЛУЙСТА ДАЮ 50 БАЛОВ Яка кiлькiсть речовини солі утворюється при

взаємодії 0,2 моль орто- фосфатної кислоти з гідроксидом кальцію

Ответы на вопрос

Отвечает Бородкин Никита.

Дано:

n (H3PO4) = 0,2 моль

Знайти:

n (солі) - ?

Рішення:

1) 3Ca(OH)2 + 2H3PO4 → Ca3(PO4)2 + 6H2O;

2) n (Ca3(PO4)2) = n (H3PO4) / 2 = 0,2 / 2 = 0,1 моль

Відповідь: Кількість речовини Ca3(PO4)2 становить 0,1 моль.