Цирк кұрылысын уұрылысшылардың бірінші бригадасы 15 айда бітіретін болса, екінші бригадасы оның

2-3-сіне тең уакытта бітіретін. Қурылысшылар екі бригадасы бірлесіп жумыс істесе, цирк кұрылысы неше айда бітеді?

Ответы на вопрос

Отвечает Игнатьева Маргарита.

Ответ:

1/15+1/10 = 4/60 + 6/60 = 10/60 = 1/6

часть цирка. Тогда весь цирк смогут построить за

1 : 1/6 = 1 · 6/1 = 6

месяцев.

Пошаговое объяснение: