9 701. Цирк құрылысын құрылысшылардың бірінші бригадасы15 айда бітіретін болса, екінші бригадасы

оның-сіне тең,3уақытта бітіреді. Құрылысшылардың екі бригадасы бірлесіпжұмыс істесе, цирк құрылысы неше айда бітеді?​

Ответы на вопрос

Отвечает Сипкин Константин.

Ответ:

15 * 2/3 = 10 ай 10 : 1 = 1/10

15 : 1 = 1/15 ай

1/15 + 1/10 = 2+3/30 = 1/6

1 : 1/6 = 6 ай

Пошаговое объяснение: