В овочевому магазині 135 кг овочів. Цибуля становить 1/3 маси всіх овочів ,а морква 1/5. На скільки

кілограмів менше моркви ,ніж цибулі ,в овочевому магазині?.

Ответы на вопрос

Отвечает Капустёнок Алексей.
135:3-135:5=45-27=18кг
відповідь:18 кг
Отвечает Антюфеев Даня.
1) 135:3=45 кг цибулi
2) 135:5=27 кг моркви
3) 45-27=18 кг
Ответ: На 18 кг менше моркви, нiж цибулi