В Україні чоловік живе в середньому 62 роки жінка 74 роки. Кажуть щирий сміх продовжує життя. На

сквльки років треба продовжити життя чоловікові та жінці щоб відсвяткувати свої сторіччя. Кому треба частіше сміятися

Ответы на вопрос

Отвечает Зунова Молдир.

Ответ:

чоловікові на 38, жінці на 26 ,чоловікові потрібно більше сміятися

Пошаговое объяснение:

чоловiкові 100-62=38 (на 38 років продовжити життя)

жінці 100-74=26 (на 26 років продовжити життя)

Кому треба частіше сміятися?- чоловікові,тому що йому потрібно більше продовжити життя(38р)