Торговець продав яйця. Першій жінці він продав половину яєць та ще одне яйце. Другій жінці він

продав половину від яєць, які залишилися, та ще одне яйце. Третій жінці половину від яєць, які залишилися, та - ще одне яйце. Після чого яйця закінчились. Скільки яєць було в торгов- ця і по скільки яєць взяла кожна жінка? СРОЧНООООООООО

Ответы на вопрос

Отвечает Семыкин Владислав.

Ответ:

всього 14
перша 7
друга 3
третя 2

Пошаговое объяснение:

((х/2-1)/2-1)/2-1=0
(х/2-1)/2-1=2
х/2=7
х=14
Перевіряємо:
14/2=7

7-1=6

6/2=3

3-1=2

2/2=1

1-1=0