На двох полицях разом на 20 книг більше ніж на кожній із них. Скільки книг на кожній полиці? (

СРОЧНО ДАМ 30 КОИНОВ )​

Ответы на вопрос

Отвечает Вяткина Александра.

Ответ:

1) 20 : 2= 10(к.)

2) 10+20=30(к.) — на полке.

Ответ: 30 книг.

Пошаговое объяснение: