У посудині є 8 кг 15% розчину солі. Скільки води потрібно долити, щоб розчин став 3%?​


Ответы на вопрос

Отвечает Буснюк Дима.

Ответ: 32 кг води потрібно долити, щоб розчин став 3%

Пошаговое объяснение:

Складемо пропорцію  і знайдемо масу солі у розчині

8 кг - 100%

х кг - 15%

х=8 *15% : 100%

х= 1,2 кг

Знайдемо масу солі в 3% розчині

1,2 кг - 3%

х кг - 100%

х=1,2 *100% : 3%

х= 40 кг

Візначимо скільки потрібно долити води

40 - 8 = 32 кг