Додаткове завдання. Власна швидкість катера становить 23,9 км/год, а швидкість течії річки 2,3

км/год. Катер ішов 2 год озером (вода в озері стояча) і 2 год за течією річки. Яку відстань пройшов катер за ці 4 год? Чи встиг- не він пройти зворотний шлях за 5год?

Ответы на вопрос

Отвечает Макаренко Анастасия.

Пошаговое объяснение:

1) 2×23,9=47,8 (км) - ішов озером,

2)23,9+2,3=26,2(км/год) - швидкість за течією,

3)2×26,2=52,4(км) - пройшов за течією,

4) 47,8+52,4=100,2(км) - пройшов за 4 години

1)23,9-2,3=21,6(км/год) -швидкість проти течії,

2) 52,4 ÷21,6 ≈2,42(ч) -час проти течії

3)2+2,42≈4,42(ч) - на зворотній шлях.

Катер встигне  пройти зворотній шлях за 5 год.

Отвечает Трубникова Маша.

1)2,3×2=4,6(км/год)-за течією

2)23,9×4,6=109,94(км)-за течією

3)23,9×2=47,8(км)-проплив в стоячій воді

4)109,94+47,8= 157,74