ПЖЖЖЖ ПОМОГИТЕ ,_, 4. Різниця двох чисел дорівнює 17, а їх середнє арифметичне становить

125.Знайдіть ці числа.5. Першу годину автобус їхав зі швидкістю 56 км/год, дві наступні - зі щвидкістю 44,8 км/год, а дві останні - зі швидкістю 44,8 км/год. Знайдіть середню швидкість руху автобуса.

Ответы на вопрос

Отвечает Потомов Сергей.

Пошаговое объяснение:

х-у=17

(х+у)/2=125

х=17+у

(17+у+у)/2=125

17+2у=125×2

17+2у=250

2у=250-17

у=117

х=17+117=134

(56+44,8+44,8+44,8+44,8)/5=47.04,

але думаю тут помилка в умові. просто додай швидкості кожної години і розділи на кількість годин