довжина кола описаного навколо правильного трикутника дорівнює 18π√3 см. чому дорівнює периметр

трикутника?​

Ответы на вопрос

Отвечает Ратцева Анастасия.

Відповідь:

81 см

Покрокове пояснення:

С=18π√3 см.

С=2πR  ;

18π√3 =2πR ; \: 2π

9√3=R

R=9√3 cм.

а= R √3 =9*√3*√3=9*3=27(см)  - сторона трикутника

Р=3*а=3*27=81(см)