ПОМОЖІТЬ БУДЬ ЛАСКА. На двох полицях було порівно книг. Після того як з першої взяли 8 книг, а з

другої 24 книг, 5 на перший полиці стало книг в 3 рази більше, ніж на другій.Скільки книг було на кожній полиці спочатку ? ПОМОЖІТЬ БУДЬ ЛАСКА.

Ответы на вопрос

Отвечает Аникьева Виктория.

Ответ:

Х книг было сначала на каждой полке

(Х-8) стало на 1-й полке

(Х-24) стало на 2-й полке

(Х-8) =  3*(Х-24)

х-8=3Х-72

72-8=3Х-Х

64=2Х

Х=32

По 32 книги было на каждой полке.

Пошаговое объяснение: