До магазину завезли 200 банок варення.24% цієї кількості становили банки з полуничним варенням ,32%

з малиновим,а решту з вишневим. Скільки банок вишневого варення завезли до магазину

Ответы на вопрос

Отвечает Холявенко Эльдар.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) 24 + 32 = 56 (%) - полуничное и малиновое

2) 100 - 56 = 44 (%) - вишнёвое

3) 44% = 44 : 100 = 0,44

200 * 0,44 = 88 (банок) - с вишнёвым вареньем