СРОЧНО!!! До магазину завезли 200 банок варення. 24% цієї кількості становили банки з полуничним

варенням, 32% з малиновим, а решту з вишневим. Скільки банок вишневого варення завезли до магазину? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Малыгин Дмитрий.

200*24/100=48кг с клубникой

200*32/100=32 кг малиной

48+32=80 кг с малиной и клубникой вместе

200-80=120кг с вишней