У саду ростуть яблуні та вишні, причому яблуні становлять 41% всіх дерев. Вишень росте на 54 дерева

більше чім яблунь. Скільки дерев росте в саду? Скільки серед них вишень?​

Ответы на вопрос

Отвечает Носырев Денис.

Ответ:

))))))))))))))))))))

Пошаговое объяснение:

1)100-41=59%- составляют вишни

2)59-41=18%- на столько % больше вишен

3)54/18=3д- приходиться на 1%

4)41*3=123д- яблонь

5)59*3=177д- вишен

6)123+177=300д- всего деревьев