8. Тато хотів купити кавун масою 3 кг, а купив п'ятикілограмовий, тому доплатив ще 10 грн.

Скільки гривень коштував кавун? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Кашин Данил.

Ответ:

6  грн.

Пошаговое объяснение:

Можна решить с помощью пропорции:

3      5

_ =   _

х      10

х = 3 · 10 ÷ 5 = 30 ÷ 5 = 6 (грн) - коштував кавун.