Тато хотів купити кавун 3 кг ,а купив п'ятикілограмовий ,тому доплатив ще 10грн . Скільки грн

коштує кавун? Помогите решить задачу пожалуста​

Ответы на вопрос

Отвечает Гарагуля Славик.

3/х=5/10 х=6 пропорция