На день народження Сергія тато купив 4 піци, по 60 грн кожна, і 5 пачок соку, по 8 грн кожна. •

На скільки гривень більше тато заплатив за піци, ніж за соки? • У скільки разів дешевші усі соки, ніж піци? • Скільки всього гривень тато заплатив за покупку?

Ответы на вопрос

Отвечает Беккаир Саида.

Ответ:

На скільки гривень більше тато заплатив за піци, ніж за соки?

За піци тато заплатив 4 * 60 = 240 грн.

За соки тато заплатив 5 * 8 = 40 грн.

Отже, тато заплатив на 240 - 40 = 200 грн більше за піци, ніж за соки.

У скільки разів дешевші усі соки, ніж піци?

Ціна соків 8 грн, а ціна піц 60 грн. Отже, 8 / 60 = 0,133.

Тобто, усі соки дешевші за піци у 0,133 рази, або приблизно у 1,3 раза.

Скільки всього гривень тато заплатив за покупку?

За піци тато заплатив 240 грн, а за соки заплатив 40 грн. Отже, всього за покупку тато заплатив 240 + 40 = 280 грн.

Коротше відповіді:

На 200 грн.

У 1,3 раза.

280 грн.