Із класу, в якому навчається 18 учнів, вибирають трьох делегатів на шкільну конференцію. Скількома

способами це можна зробити?

Ответы на вопрос

Отвечает Соболь Вика.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Здесь сочетания из 18 человек по 3.

C(3,18) = (18*17*16)/(1*2*3) = 3*17*16 = 816 способов.