Обчислити масові частки елементів у купрум (2)оксид​


Ответы на вопрос

Отвечает Рижий Владік.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

CuO

w = Ar/Mr*100%

Mr(CuO) = 63,5+16=79,5

w(Cu) = 63,5/79,5*100% ≈ 80%

w(O)=16/79,5*100%≈20%