Допоможіть зробити хімію 9 клас хто зможе пліз; Обчислити масові частки хімічних елементів у етилен

гліколі проведіть відповідні обрагунки​

Ответы на вопрос

Отвечает Тасимов Диас.

Розв'язання:

Етилен гліколь – (C2H6O2)

W = ((n•Ar(E))/Mr(R)) • 100%

Mr(C2H6O2) = Ar(C)•2 + Ar(H)•6 + Ar(O)•2 = 12•2 + 1•6 + 16•2 = 24 + 6 + 32 = 62 г/моль

W(C) = 2•12/62= 24/62 = 0,387 ≈ 0,39

≈ 39%

W(H) = 6/62 = 0,096 ≈ 0,96 ≈ 9,6%

W(O) = 2•16/62 = 32/62 = 0,516 ≈ 0,52 ≈ 52%

Відповідь:W(C) = 39%;W(H) = 10%;W(O) =52%

Перевірка: 0,387 + 0,516 + 0,96 ≈ 1

Отвечает Халюк Виталя.

Відповідь:

Покрокове пояснення: