СРОЧНО!!!!!!Как найти длину и ширену если у нас площадь 24см²,а периметр 20см?


Ответы на вопрос

Отвечает Федотов Денис.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Нехай а - довжина , а  b - ширина прямокутника

{ a * b = 24 ,

{ 2*( a + b ) = 20 ;

{ a * b = 24 ,

{ a + b = 10 ;

{ a * b = 24 ,

{ b = 10 - a ;

{ a* ( 10 - a ) = 24 ,

{ b = 10 - a ;                 далі рішаємо  перше рівняння останньої системи :

a* ( 10 - a ) = 24 ;

10а - а² = 24 ;

а² -10а + 24 = 0   (    далі так , як на уроках багато разів ) .