Вихід чаю із сухого чайного листу становить 4,5%. 1)Скільки чаю одержимо,якщо висушити 800 кг

чайного листку? 2)Скільки кілограмів чайного листу потрібно висушити, щоб одержати 20,7 кг чаю?

Ответы на вопрос

Отвечает Лезова Кирочка.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

4,5% = 4,5 : 100 = 0,045

1) 800 * 0,045 = 36 (кг) - получим чая

2) 20,7 : 0,045 = 460 (кг) - потребуется чайного листа