Із чайного листя виходить 4,2%чаю.Скільки вийде чаю, якщо висушити 100кг чайного листя?


Ответы на вопрос

Отвечает Лагунов Алексей.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

4,2% від 100 кг = (4,2 / 100) * 100 кг = 4,2 кг

Отвечает Черулёва Юля.

Ответ:

4,2 кг чаю

Пошаговое объяснение:

100кг= 100 000гр (чайного листя)

100 000-4,2%=4 200гр (чаю)

4 200гр= 4,2 кг