Із чайного листя виходить 4,2 %чаю.Скільки вийде чаю, якщо висушити 100кг чайного листя


Ответы на вопрос

Отвечает Сагатова Аружан.

Ответ:

4.2%=0,042

100*0,042=4,2 кг отримають чая

Пошаговое объяснение:

або такий варіант

100кг=100%

х=4,2%

х=(4,2*100)/100=4,2кг

і той і цей правильний