Бічні грані правильної чотирикутної піраміди утворюють з площиною основи кути 30°. Знайдіть площу

основи піраміди, якщо її апофема дорівнює 12 см.​ очень срочно

Ответы на вопрос

Отвечает Алуева Маргарита.

Ответ:

432 см^2

Пошаговое объяснение:

Пускай отрезок, который равен половине стороны основания = а, тогда:

а = 12 * cos30 = 6\sqrt{3}  см

Сторона основания = 2а => 2*6\sqrt{3} = 12\sqrt{3}

Площадь основания = a^2 = (12\sqrt{3}) ^ 2 =  432 см^2