для влаштування ялинки купили цукерок, горіхів і пряників. Причому горіхів взяли на 80 штук більше

ніж цукерок а пряників на 120 менше ніж горіхів яке найбільше число число однакових подарунків для дітей можна зробити якщо всього цукерок пряників і горіхів було 760 штук? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Заяц Диана.

Ответ:

решение

х + х -80 +х -120 = 760

х = 320 орехов

320-80 = 240 конфет

320-120= 200 печения

НОД (320,240,200) = 40 подарков