У двох друзів разом 135 грн, причому в одного на 17 грн більше, ніж у другого. Скільки грошей у

кожного з них?

Ответы на вопрос

Отвечает Тимокиров Александр.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Х+х+17=135

2х=135-17=118

Х=118÷2=59 грн у первого

59+17=76грн у второго