Усі мої друзі мають якісь смартфони. Шестеро з них мають iPhone, п'ятеро Samsung. І тільки у двох

із них є iPhone i Samsung. Угадайте, скільки у мене друзів? ( задача на логіку, але потрібно написати дії як до задачі з математики ) ​

Ответы на вопрос

Отвечает Зворыгин Дмитрий.

Ответ:

9 друзів

Пошаговое объяснение:

6-2=4 мають лише айфон

5-2=3 мають тільки самсунг

4+3+2=9 друзів всього

надіюсь правильно