Із двох пунктів відстань між якими дорівнює 30 кілометрів одночасно на зустріч один одному вишли 2

пішохода та зустрілися через 3 години і 45 хвилин якби перший вийшов на 2 години раніше від другого то вони зустрілися через 4 години 30 хвилин після виходу першого.Знайти час кожного пішохода

Ответы на вопрос

Отвечает Протацкий Никита.

Ответ:

5 км/ч, 3 км/ч

Пошаговое объяснение:

Переводим время в часы:

3 ч 45 мин = 3,75 ч.

Находим скорость сближения:

30 / 3,75  = 8 км/ч

4,5 - 2  = 2,5 ч - шли туристы с момента выхода 2 пешехода.

8  * 2,5   = 20 км - прошли туристы с момента выхода 2 пешехода.

30 - 20  = 10 км - прошёл 1 пешеход за 2 часа.

Скорость 1 пешехода:

10 / 2 = 5 км/ч

Скорость 2 пешехода:

8 - 5 = 3 км/ч

Ответ: 5 км/ч, 3 км/ч