Обчисли довжину кола і площу круга радіус якого = 3 см


Ответы на вопрос

Отвечает Чайченко Евгений.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

R = 3 см

π = 3,14

С = ? см

S = ? см²

С = 2πR

C = 2 * 3,14 * 3 = 18,84 см

S = πR²

S = 3,14 * 3² = 3,14 * 9 = 28,26 см²

Ответ: 18,84см, 28,26см²