Купили 1,8 кг яблук по 15,6 грн за кілограм і 0,7 кг груш по 12,8 грн за кілограм.Яку здачу має

отримати покупець з 50 грн Помогите пж

Ответы на вопрос

Отвечает Рождайкин Артём.
Ответ:

Пошаговое объяснение:
1,8*5,6=10,08 грн за яблоки
0,7*12,8=8,96 грн за груши
50-(10,08+8,96)=30,96 грн сдача