Купили 2 кг яблук по 15,6 грн за кілограм і 0,7 кг груш по 12,8 грн за кілограм.Скільки заплатили

за всю покупку?Яку здачу має отримати покупець з 50 грн?

Ответы на вопрос

Отвечает Султанов Олжас.

Ответ:

Покупець отримує решту в розмірі 9,84 грн

Пошаговое объяснение:

2 × 15,6 = 31,2 грн; - плата за яблука

0,7 × 12,8 = 8,96 грн; - плата за груші

50 - ( 31,2 + 8,96 ) = 9,84 грн