1420°. Складіть рівняння, що містить невідоме в обох частинах, коренем якого є число: 1) 5; 2) 9.​


Ответы на вопрос

Отвечает Макарова Полина.

1) х = 5 - корень уравнения          2) у = 9 - корень уравнения

14х - 42 = 2х + 18                             11у - 27 = 4у + 36

14х - 2х = 18 + 42                             11у - 4у = 36 + 27

12х = 60                                            7у = 63

х = 60 : 12                                         у = 63 : 7

х = 5                                                  у = 9

Отвечает Лебрет Валерия.

Ответ:

x^2-14x+45=0

x^2+45=14x

Пошаговое объяснение: