Складіть рівняня що містить невідоме в обох частинах,коренем якого є число 1)8; 2)9. 6 клас


Ответы на вопрос

Отвечает Горбунов Максим.

Відповідь:

1)x^2 = 8

2)x^2 = 9

х^2: це х в квадраті пишеться х і зверху справа маленька двійка або якесь інше число

Покрокове пояснення:

Отвечает Караман-Паршаков Никита.

Ответ:

1)x^2 = 8

2)x^2 = 9

Пошаговое объяснение: