Зошит дешевший ніж ручка на 7,2 грн. За 4 зошита і 3 ручки заплатили 46,8 грн. Скільки коштує 1

зошит? 15,6; 10,8; 3,6; 6,25​

Ответы на вопрос

Отвечает Мельникова Дашуля.

Ответ:

3,6

Пошаговое объяснение:

Робимо через х

Нехай х— ціна зошита, тоді х+7,2 —ціна ручки.

4х—ціна зошитів, 3*(x+7.2) — ціна ручок

Складаємо рівняння:

4х+3*(х+7,2)=46,8

4x+3x+21,6=46,8

4x+3x=46,8-21,6

7x=25,2

x=25,2/7

x=3,6