За 10 зошитів і 5 ручок заплатили 65 грн. Скільки коштує зошит і скільки коштує ручка, якщо зошит

дешевший вид ручки на 1 грн? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Зуев Женя.

Ответ:

кароч чел изи чекай снизу

Пошаговое объяснение:

х-зошит

х+1-ручка

Рівняння:

х+х+1=65

2х+1=65
2х=65-1

2х=64

х=32

32 грн- зошит

32+1=33грн ручка

Зроби відповідь кращою пж