У шкільну їдальню привезли 18 кг бананів, а апельсинів-на 12 кг більше, ніж бананів.За день

використали 1,5(дробі) усіх фруктів.Скільки кілограмів фруктів залишилося у шкільній їдальні? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Накишпанов Алдияр.
18+12= 30 -кг фруктів було разом. Використали 1/5 значить потрібно 30:5=6.
Від всіх фруктів віднімаємо кількість використаних і отримуємо 30-6=24 кг фруктів залишилося.