На заводі перший цех виготовив 400 деталей За 5 дней а другой 490 деталей За 7 дней за скільки днив

може виготовити 490 деталей за 7 днів, за скільки днів можуть виготовити 750 деталей обидва цехи,якщо працюватимуть разом

Ответы на вопрос

Отвечает Артюшина Ангелина.

1)400÷5=80(д) -виготовив перший цех за 1 день

2)490÷7=70(д)-виготовив другий цех за 1 день

3)70+80=150(д)-виготовило два цеха разом

4)750÷150=5(днів) --можуть виготовити цехи разом

Відповідь: за 5 днів.