(Даю 50 Бєлов мне срочно надо это решить) Два кондитерських цехи за день мали разом виготовити 300

тортів. Коли перший цех виконав 55 % свого завдання, а другий -60% свого, виявилося, що перший цех виготовив на 27 тортів більше, ніж другий. По скільки тортів мав виготови ти кожен цех

Ответы на вопрос

Отвечает Мастаков Дмитрий.

Відповідь:

180 тортів мав виготовити перший цех
120 тортів мав виготовити другий цех

Покрокове пояснення:

х-тортів маі виготовити 1цех, у -тортів мав виготовити другий цех .
Складемо систему рівнянь за умовами задачи:
\left \{ {{x+y=300} \atop {0,55x-0,6y=27}} \right. \left \{ {{y=300-x} \atop {0,55x-0,6(300-x)=27}} \right. \left \{ {{y=300-x} \atop {0,55x-180+0,6x=27}} \right.\left \{ {{y=300-x} \atop {1,15x=207}} \right.\left \{ {{y=300-x} \atop {x=207:1.15}} \right.   \\\\\left \{ {{y=300-180} \atop {x=180}} \right. \left \{ {{y=120 \atop {x=180}} \right.

Отвечает Құдайберген Алишер.

Пошаговое объяснение:

55% = 55 : 100 = 0,55

60% = 60 : 100 = 0,6

1 цех = х тортов

2 цех = у тортов

х + у = 300

0,55х - 0,6у = 27

х = 300 - у

0,55х - 0,6у = 27

1)

0,55х - 0,6у = 27

0,55(300 - у) - 0,6у = 27

165 - 0,55у - 0,6у = 27

-0,55у - 0,6у = 27 - 165

-1,15у = -138

у = -138 : (-1,15)

у = 120

2)

х = 300 - у

х = 300 - 120

х = 180

1 цех = (х) = 180 тортов

2 цех = (у) = 120 тортов