Помогите пожалуйста с задачами срочно!!!Розв’яжи задачу.           

                                                                                      Самоскид за 2 рейси перевіз 14 т щебеню. За скільки рейсів він перевезе 98 т щебеню? 5.Розв’яжи задачу.                                                                                                      Атомобіль  їхав 3 год зі швидкістю 60 км/год. Зворотний шлях він подолав за 4 год. З якою швидкістю автомобіль їхав на зворотному шляху? 6.Розв’яжи задачу.                                                                                              У першому кондитерському цеху за 5 днів виготовили 300 тортів. А в другому цеху за той самий час – 350 тортів. За скільки днів можуть виготовити 390 тортів обидва цехи, якщо працюватимуть разом?

Ответы на вопрос

Отвечает Ілюк Вова.

Завдання 1

1) 14: 2=7(т) - за один рейс

2) 98:7=14(р)

Відповідь: за 14 рейсів самоскид перевезе весь щебет.

Завдання 2

1) 60*3=180(км) - весь шлях

2) 180: 4=45 (км / год)

Відповідь: на зворотному шляху автомобіль їхав зі швидкістю 45км/год.

Завдання 3

1) 300+350=650(т) - за 5 днів два цехи

2) 650: 5=130 (т) - за день два цехи

3) 390:130=3(д)

Відповідь: за 3 дні обидва цехи виготовлять 390 тортів.

Не Дякуйте! Я росіянка