в одному кондитерському цеху за 6 днів спекли 420 тортів, а в другому цеху за

той самий час спекли 480 тортів. За скільки днів можуть спекти 600 тортів обидва цехи, якщо працюватимуть разом?

Ответы на вопрос

Отвечает Косюр Маряна.

1. 420 : 6 =  70 тортів  - одноденна випічка першого цеху

 

2. 480 : 6 =  80 тортів -  другого

 

3. 70 + 80 = 150  -  одноденна випічка разом

 

4. 600 : 150 = 4 дні  -  якщо працюватимуть разом

Отвечает Дюков Антон.

Ця задача вирішуєтся двома способами:

І варіант:

1) 420 + 480 = 900 (тортів) - обидва цехи за 6 днів

2) 900 : 6 = 150 (тортів) - обидва цехи за один день

3) 600 : 150 = 4 (дні) - для випічки 600 тортів

Відповідь: обидва цехи спечуть 600 тортів за 4 дні.

ІІ варіант:

1) 420 : 6 = 70 (тортів) - І цех за 1 день

2) 480 : 6 = 80 (тортів)  - ІІ цех за 6 днів

3) 70 + 80 = 150 (тортів) - за 1 день можуть спекти обидва цехи

4) 600 : 150=4 (дні) - для випічки 600 тортів

Відповідь: обидва цехи спечуть 600 тортів за 4 дні.