б) у книжцi 600 сторінок. Дiвчинка прочитала 38% усіх сторінок. Скільки сторінок залишилось

прочитати дівчата?​

Ответы на вопрос

Отвечает Нерсисян Самвел.

1) 100 - 38 = 62(%) - залишилось прочитати

2)600 : 100 × 62 = 372(ст) - залишилось прочитати

Відповідь: дівчинці залишилось прочитати 372 сторінки