Маша купила підручник, зошит і ручку, заплативши за все 385 гр. Підручник коштував убразів більше

ніж ручка, а зошит на 15 гр менше ніж ручка Скільки коштує ручка? СРОЧНО​

Ответы на вопрос

Отвечает Ткачук Костя.

Пошаговое объяснение:

Тетрадь = х грн

Ручка = х + 15 грн

Учебник = 6 * (х + 15) = 6х + 90 грн

Вся покупка = 385 грн

х + х + 15 + 6х + 90 = 385

8х + 105 = 385

8х = 385 - 105

8х = 280

х = 280 : 8

х = 35

Тетрадь = (х) = 35 грн

Ручка = (х + 15) = 35 + 15 = 50 грн

Учебник = (6х + 90) = 6*35 + 90 = 210 + 90 = 300 грн

Ответ: 50 грн стоит ручка

Проверка:

35грн + 50грн + 300грн = 385грн