СРОЧНО!!!!!! Рухаючись з однаковою швидкістю спортсмени були в дорозі першого дня-7год.а

другого-9год.Скільки кілометрів проходили туристи кожного дня, якщо другого дня вони пройшли на 16 кілометрів більше,ніж першого​

Ответы на вопрос

Отвечает Микенин Даня.
Покрокове пояснення:
1) 9-7=2(год) більше пройшли ніж 1 дня
2) 16:2=8(км\год) пройшли за 1 годину
3) 7•8=56( км) пройшли за перший день
4) 9•8= 72(км)
Відповідь: 56 км пройшли за 1 день; 72 км пройшли за 2 день.
Отвечает Деркачев Дмитрий.

Ответ:

56км и 72 см

Пошаговое объяснение:

1) 9 - 7 = 2 (часа) - прошли больше во 2 день

2) 16 : 2 = 8 (км) - проходили за 1 час

3) 7 * 8 = 56 (км) - прошли за 1 день

4) 9 * 8 = 72 (км) - прошли за 2 день