б) Перша сторона чотирикутника дорівнює 8 2/5 см, що на 3 4/5 см менша за другу. Третя сторона на 6

4/5 см менша за суму перших двох, а четверта на 1 1/5 см більша за третю. Знайди периметр чотирикутника

Ответы на вопрос

Отвечает Михайлов Игорь.

Ответ:

49 2/5

Пошаговое объяснение:

1- 8 2/5

2- 8 2/5+3 4/5=11 6/5= 12 1/5

3- (8 2/5+12 1/5)-6 4/5=20 3/5-6 4/5=14 3/5-4/5=13 8/5 - 4/5= 13 4/5

4- 13 4/5 + 1 1/5=14 5/5=15

P= 8 2/5 + 12 1/5 + 13 4/5 + 15 = 33 7/5 + 15 = 34 2/5 + 15= 49 2/5