Срочно , Перша сторона чотирикутника дорівнює 7 м , друга на 5 дм більша за першу , а третя у з

рази менша за другу. Знайди четверту сторону цього чотирикутника , якщо його периметр дорівнює 23 м

Ответы на вопрос

Отвечает Жижева Даша.

Ответ:6м

Пошаговое объяснение:1) 700+50=750

2)750:3=250

3)700+750+250=1700

4)2300-1700=600 (6м)