Спростіть вираз -(n+2)+(m-4)-(c-n)


Ответы на вопрос

Отвечает Малков Макс.

Ответ:

-(n + 2) + (m - 4) - (с - n) =

= -n - 2 + m - 4 - с + n =

= -6 + m - c

Пошаговое объяснение:

Щоб розкрити дужки, перед якими стоїть знак "+", потрібно опустити дужки і знак "+", що стоїть перед ними, та записати всі доданки, які були в дужках, зі своїми знаками. Щоб розкрити дужки, перед якими стоїть знак "-", треба знаки додавання "+" і віднімання "-" у дужках поміняти на протилежні( + на -, а - на + відповідно) З цього правила випливають такі рівності: (-b + с) = -b + с, (b - с) = b - с; -(-b + с) = b - c, -(b -  с) = b + c.