В першому кошику 40 яблук, а в другому - 55, причому маса яблук у другому кошику на 1 кг 200 г

більша за масу яблук у першому кошику. Яка маса всіх яблук?​

Ответы на вопрос

Отвечает Тищенко Настя.

Відповідь:

1)55-40=15 (на більше в другому кошику)

1 кг 200г=1200г

2)(15/1200)100=1,25(маса одного яблука)

3)(55+40)1,25=118,75(маса всіх яблук)